pl cz

Materac piankowy KORFU

KORFU jest materacem piankowym . Zastosowanie zaawansowanej technologicznie pianki wysoko-elastycznej (VISCO) gwarantuje wysoką nośność materaca, w rezultacie materac może być polecany osobom o dużej wadze.

Wyjątkowa struktura pianki wysoko-elastycznej zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa i umożliwia właściwą wentylację, zapewniając należytą higienę użytkowania.

Pianka VISCO (zwana termo-wrażliwą lub pianką „leniwą"). Wkład tego typu reaguje na ciepło, zwiększając swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. W ten sposób pianka przejmuje ciepło ciała i dostosowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni.

Pianka VISCO elastyczna pierwotnie została opracowana dla astronautów programów kosmicznych NASA. Materiał tej pianki wykonany jest z milionów maleńkich komórek, które wyczuwają ciężar i temperaturę ciała. Komórki te przemieszczają się tak, aby dostosować się do Twojego ciała, niezależnie od pozycji. Gdy głowa leży na poduszce pianka VISCO elastyczna przyjmuje formę zgodnie z kształtem ciała, niezależnie od pozycji spania. Jeśli podniesiesz się, poduszka powróci do swego początkowego kształtu.